Program 129 310 „Podpora konkurenceschopnosti agropotravinářského komplexu – závlahy – II. etapa“

22.10.2018

Implementací programu by mělo být dosaženo snížení potřeby vody na závlahy, energetické i personální náročnosti provozu závlahových soustav, větší flexibility závlahových systémů při plnění rozdílných požadavků na závlahové systémy a snížení celkové spotřeby vody na závlahovou dávku.

Ke stanovení základních podmínek programu jsou určena Pravidla České republiky – Ministerstva zemědělství č. j. 29419/2016-MZE-15152 pro poskytování podpory z programu 129 310 „Podpora konkurenceschopnosti agropotravinářského komplexu – závlahy – II. etapa“.

Formuláře a další podrobnosti jsou uvedeny v Pravidlech (viz příloha). Pro vyplnění formuláře S09 je nezbytné vytvoření osobního účtu v programu EDS na adrese https://isprofin.mfcr.cz/rezortni/.

Autor: Redakce APIC

Soubory ke stažení

Tento projekt je podporován

Ministerstvo Zemědělství

Liberecký kraj

Novinky

Slintavka a kulhavka - aktuální informace

26.3.2025

Aktuální informace o vývoji nákazové situace v souvislosti se slintavkou a kulhavkou.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Počasí

11.04.
Počasí na den 11.04.
5°C / 13°C

12.04.
Počasí na den 12.04.
5°C / 14°C

13.04.
Počasí na den 13.04.
6°C / 17°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A