Myslivecká konference 2016
13.4.2016
Tradiční akci pořádá 16.4. 2016 Liberecký kraj a Okresní myslivecký spolek Liberec ve spolupráci s ostatními Okresními mysliveckými spolky v Libereckém kraji
začátek v 8,45 hod.
místo konání: Multimediální sál Krajského úřadu v Liberci
Adresa: Liberecký kraj - vchod "C"; U Jezu 642/2a; 461 80 Liberec 2
GPS: 50.7631800N, 15.0535403E
Program
- Změny v chování volně žijící zvěře a její ochrana před činností člověka
- Následky předkládání nevhodného krmiva srnčí zvěři
- Veterinární problematika v oblasti myslivosti
- Myslivecká statistika a dotace
- Diskuse
Program letošní myslivecké konference bude zaměřen např. na téma Změny v chování volně žijící zvěře a její ochrana před činností člověka. V současně době, kdy je příroda lidskou činností výrazně ovlivňována, se jedná o velmi aktuální téma. Z dalších témat to bude například mezi mysliveckou veřejností velmi diskutovaná problematika týkající se následků předkládání nevhodného krmiva srnčí zvěři a předcházení tomuto jevu. Dále bude na programu veterinární problematika v oblasti myslivosti, myslivecká statistika či dotace do myslivosti pro rok 2016.
Konference nabídne řadu užitečných informací, odborných poznatků a praktických zkušeností, které mohou být využity při řádném mysliveckém hospodaření v honitbách na území Libereckého kraje.
Program je již tradičně zaměřen na témata zvolená zástupci mysliveckých sdružení. Bude tak dán prostor otázkám, jejichž prodiskutování je v širokém zájmu myslivecké veřejnosti.
Regionální potravina
Projekt Ministerstva zemědělství
Krajské informační středisko
Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Libereckého kraje
Projekt KIS LK je podporován Ministerstvem zemědělství České republiky a Libereckým krajem
Novinky
Debata o směřování zemědělství a potravinářství v ČR
5.2.2025
17. února 2025 od 9:00 - Koloseum Liberec
Počasí
21.02.
-6°C / 4°C
22.02.
-5°C / 4°C
23.02.
-4°C / 5°C
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A